Hakkımızda

Tecrübe ve vizyonun
buluşma noktası

BINORD

binord ofis giriş

Kuruluş

15 yıl önce, farklı alanlarda uzmanlaşmış beş kişi bir araya geldi ve BINORD‘u kurdu. Şirketimizin adı, bu beş ortağın soyadlarının birleşiminden oluşur. Bu birliktelik, birçok alanda başarılı olmuş ve tecrübe kazanmış beş kişinin, güçlerini bir araya getirme isteğiyle doğdu.

Misyon

Geleceği birlikte şekillendirmek için, teknoloji ve bilgiyi kullanarak iş dünyasının dönüşümüne liderlik etmeyi hedefliyoruz. Müşterilerimize ve iş ortaklarımıza değer katmak temel amaçlarımızdan biri olsa da, BINORD için en büyük misyon; dürüstlük, kalite ve müşteri odaklılık ilkelerinden asla ödün vermeden çalışabilmektir.

binord group merkez ofis

Vizyon

BINORD, bu beş uzmanın bir araya gelmesiyle sadece bir şirket olarak değil, aynı zamanda bir vizyonun ürünü olarak doğdu. Her biri kendi alanında zirveye tırmanmış olan bu liderler, BINORD‘u bir fikirden daha fazlasına dönüştürdüler. Şirketimiz, birçok farklı sektördeki bilgi ve deneyimlerin birleştiği bir yer haline geldi.

Geçmişte edindiğimiz deneyim ve geleceğe yönelik vizyonumuzla BINORD, iş dünyasında yeni ufuklar keşfetmek için bir araya gelmiş bir ekip olarak yolculuğuna devam ediyor. Müşterilerimize ve iş ortaklarımıza sunduğumuz değeri artırmak için sabırsızlanıyoruz.

Biz BINORD’uz.
Geleceği birlikte şekillendiriyoruz.

Bize Ulaşın

Temasa geçmek için lütfen formu doldurun

Aklınıza gelebilecek her türlü soruyu yanıtlamaktan ve hangi hizmetlerimizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

İletişim sürecimiz
1

Toplantı zamanı belirlenir

2

Toplantı gerçekleşir

3

Fizibilite veya teklif iletilir

İletişim ve Randevu Formu